Prokop Holoubek

Hudebník, dramaturg a promotér

Vystudoval lesnictví a nová media. Od 90. let je aktivním klubovým pořadatelem, vydavatelem, hudebním manažerem a aktivním hudebníkem. Od roku 2001, kdy se stal členem zakládající týmu klubu Fléda, působí v Brně (Fléda 2001-2011).

Spoluzaložil kulturní centrum PRAHA/Forum pro architekturu a média (2014-2019). Podílel se na dramaturgii festivalu Maraton hudby. Provozuje agenturu Bumbum Satori. Je zakládajícím členem skupiny Midi Lidi (mj. Český lev 2010 za soundtrack k filmu Protektor). Je čestným členem České filmové a televizní akademie, byl členem rady Asociace filmových klubů ČR. Je skladatelem filmové hudby.

Spolupracoval s organizacemi (výběr): Expozice Nové Hudby, Slam Poetry ČR, Pohoda festival, Rock for People festival, Dům umění města Brna, Kino Art Brno, Aliance Francaise Brno, Moravská Galerie Brno, Bonjoure Brno festival, Red Bull Music Academy, Český Majáles, Letní filmová škola, MFF Karlovy Vary, Česká centra. Prezentace českých umělců v rámci showcase festivalů / konferencí: SXSW Austin TX, Tallinn Music Week, Waves Bratislava, Eurosonic Noorderslag.

http://www.bumbumsatori.org/cz

https://midilidi.com